Třikrát a dost . Děkujeme!

Zdálo by se, že nám došel dech. Možná ano. V roce 2008 jsme si ovšem ani nepomyslely, že od založení občanského sdružení Liščí pětka budou následovat tři úspěšné ročníky multižánrového festivalu  Vyžlovský Vodník. 

Naším hlavním cílem bylo vydat kalendář Vyžlovské krásky 2009, prodat ho a výtěžek věnovat na stavbu hřiště na plážový volejbal na vyžlovském koupališti. Původně jsme počítaly, že budou mít zájem pouze místní lidé a kamarádi. Rozpoutal se ovšem mediální uragán, který měl na svědomí i to, že náš kalendář visel v prezidentské kanceláři. Ovšem to nejvýznamnější bylo, že jsme vytěžily dostatek prostředků na stavbu zbrusu nového hřiště a mohly jsme přikoupit i stůl na stolní tenis, ruské kuželky, petanqe, croquet a opravit převlíkárny v koupalištní budově.  Ještě nám chybělo, aby se na tu nádheru přišli všichni podívat. Akce, která by oslovila věkově širokou škálu návštěvníků byla jasná volba. Narodil se Vyžlovský vodník! Vzhledem k tomu, že jsme měly s děvčaty z týmu vždy blízko k hudbě, divadlu, umění vůbec, sportu,  přírodě, dětem, dobrému jídlu i pití, organizaci všeho a všech obzvlášť, tak se nám splnil sen. Společně jsme realizovali úspěšný kalendář a tři festivaly, na které přišlo kolem 2500 navštěvníků. 

Mise splněna ! 

A protože každá sranda něco stojí a to hlavně čas, a jak víme čas jsou peníze, slíbily jsme doma, v práci a i těm ostatním koníčkům, že se už budeme věnovat hlavně jim. Stále pracujeme  na každoročním rozsvícení vánočního stromečku na vyžlovské návsi a jiných menších projektech. 

Festivalovou štafetu v podobě Vyžlovského léta přebírají nadšenci nejen z řad zastupitelstva. My jim držíme palce a určitě příjdem! 

 
Poděkování: 
My, děvčata z Liščtí pětky, MOC DĚKUJEME  vám všem co jste si koupili kalendář, co jste přišli na festival, co jste nám drželi palce a podporovali nás, co se podíleli na realizaci všeho co jsme společně dělali! 

SPECIÁLNÍ DÍK: je pro našeho kamaráda OLEGA HOMOLU - autora kalendáře Vyžlovské krásky 2009, autora názvu festivalu Vyžlovský vodník a určitě autora ještě něčeho co už sem nepatří ...

 

Petra Borovanová a Liščí pětka 

 

Více info na : 
liscipetka.webnode.cz/
www.vyzlovka.cz/obec/

 

 


 


Novinky

Petra Janda na Vodníku

02.04.2010 18:09
Svojí festivalovou účast potvrdil Petr Janda! Je to skvělé a moc se na něj těšíme! O přesném čase jeho produkce budeme informovat.....

—————

VYŽLOVSKÝ VODNÍK 10

02.04.2010 18:04
VYŽLOVSKÝ VODNÍK 10  Po vydařeném loňském ročníku, který byl přidružen ke slavnostnímu otevření hřiště na plážový volejbal, jsme se rozhodly zprodukovat další díl multižánrového festivalu. Svoji účast již potvrdil náš patron Daniel Hůlka, který byl loni naprosto skvělý ve zcela spontálním...

—————


POČÍTADLO NÁVŠTĚV :

DNES

CELKEM